Черкаська служба зайнятості працевлаштувала понад 300 фахівців на підприємства Уманщини

Черкаська служба зайнятості працевлаштувала понад 300 фахівців на підприємства Уманщини

З метою обговорення перспектив розвитку підприємств, подальших напрямів співпраці, питань попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці регіону, директором Черкаського обласного центру зайнятості Григорієм Дендемарченком проведено робочі зустрічі з керівниками підприємств Уманщини – заступником директора по роботі з персоналом Приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат» Ярославом Середою та директором фермерського сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Базис» Володимиром Осадчим. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби Черкаського ОЦЗ.

Під час розмови з роботодавцями Григорій Дендемарченко зупинився на послугах служби зайнятості для роботодавців, впровадженні інноваційних підходів в діяльності центрів зайнятості, зокрема, використання відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, он-лайн співбесід та комунікацій з безробітними через соціальні мережі.

Також директор відзначив, що за останні три роки тісної співпраці з підприємствами, за направленням центру зайнятості, було працевлаштовано 306 безробітних на такі посади як: овочівник, оператор котельні, сортувальник у виробництві харчової продукції, тракторист, агроном, водій автотранспортних засобів на Приватно-орендне СГП «Уманський тепличний комбінат» та робітник з догляду за тваринами, слюсар-ремонтник, підсобний робітник, муляр, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів на ФСГП «Агрофірма «Базис». Також було укладено та виконано 114 договорів на проведення тимчасових робіт за участю безробітних та 15 договорів на стажування пошукачів.

Ярослав Середа під час ділової розмови підкреслив, що на комбінаті діє єдина в Україні сільськогосподарська лабораторія ґрунтів, води та добрив, експлуатуються найсучасніші теплиці європейського зразка, в яких реалізовані новітні розробки та досягнення в області з вирощування овочів у закритому ґрунті. Продукція комбінату на вітчизняному ринку представлена торговими марками «З ГРЯДКИ» та «ГОРДІЙ», які є сьогодні візитівками українського овочівництва.

«Вже декілька років, як комбінат взяв курс на будівництво нових виробничих площ, розширення та переоснащення виробництва, тому потреба у нових кадрах зростає. На цей час на підприємстві наявні актуальні вакансії слюсара з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, сортувальника у виробництві харчової продукції та оператора технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту», – прокоментував роботодавець.

«Нині агрофірма «Базис» обробляє до п’яти тисяч гектарів землі, на якій щороку вирощує зернові, бобові культури та насіння олійних культур. Також займаємося розведенням худоби та свиней. Якість продукції та високий рівень роботи відзначено багатьма нагородами. Але робочі руки тут ніколи не зайві. Від вміння працівників злагоджено працювати залежить ефективність роботи підприємства», – повідомив Володимир Осадчий.

Він також наголосив, що вже декілька років агрофірма тісно співпрацює з кафедрою менеджменту організацій Уманського національного університету садівництва, завдяки чому студенти закладу отримали можливість проходити практику на виробничій базі підприємства, а випускники – працевлаштуватися за профілем після успішного стажування.

Служба зайнятості Черкащини й надалі продовжуватиме співпрацю з роботодавцями у напрямку працевлаштування безробітних.

Прочитайте ще:

Залиште коментар