Уманський лісгосп витратив понад 225 тис грн на своїх працівників

Уманський лісгосп витратив понад 225 тис грн на своїх працівників

Згідно цих вимог і працює ДП “Уманське лісове господарство”. Основні роботи виконуються штатними робітниками в кількості 126 осіб. Це і лісоруби, і трактористи, які працюють на лісозаготівельних роботах, водії на вивозці лісу, що виконують роботи у виробничих підрозділах та автотранспортному цеху, і робітники нижнього складу, що відповідають за сортування й відвантаження деревини, та працівники інших професій, які вкладають свої вміння, знання, досвід у ефективне функціонування та здобутки підприємства. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

В Уманському лісгоспі створена і діє система управління охороною праці: розроблені відповідні положення, інструкції, перелік робіт з підвищеною небезпекою. Насамперед це забезпечення гарантій належних умов праці, соціального захисту працівників, їх конституційних прав і законних інтересів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності в процесі трудової діяльності.

Працівники, що виконують роботи з підвищеною небезпекою, щорічно проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці. На підприємстві функціонує комісія з перевірки знань щодо цього напрямку, члени якої постійно проходять навчання в галузевому навчальному закладі Укрцентркадриліс”.

У лісгоспі проведено чергову атестацію робочих місць за умовами праці і отримано позитивний висновок державної експертизи. За результатами цієї атестації, працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, користуються пільгами згідно законодавства. Усі працівники лісгоспу безкоштовно забезпечуються спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального та колективного захисту.

У 2016 році на такі цілі підприємства затрачено 225 тис. гривень. Загалом же на заходи, які спрямовані на покращення умов праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки підприємство витрачає на 30-50% більше коштів від запланованого.

Завдяки злагодженій та цілеспрямованій роботі директора, головних спеціалістів, інженерно-технічних працівників та керівників виробничих підрозділів, на підприємстві відсутні нещасні випадки та професійні захворювання.

Адміністрацією підприємства закуплено 7 грейферних гідроманіпуляторів, які встановлено на автомобілі-лісовози. Це дало змогу вивільнити з навантажувальних робіт в лісі 14 стропальників та максимально убезпечити цей технологічний процес.

Усі працівники на лісозаготівельних роботах, водії, трактористи забезпечені термосами для гарячого харчування та води. На це витрачено понад 25 тис. гривень.

Для обігріву працівників, що здійснюють лісозаготівельні роботи в холодну пору року та в негоду, в лісгоспі функціонують 8 обігрівальних вагончиків. Усі вони укомплектовані наглядною агітацією по безпечному виконанню робіт, інструкціями робітничих професій, документацією з охорони праці. Крім того, у 2016 році Уманським лісгоспом за власні кошти придбано чотири вантажопасажирських автомобілі УАЗ, які використовуються для доставки лісозаготівельних бригад до місця роботи.

Як наголошує директор лісгоспу Іван Назаревич, охорона життя і праці кожного працівника та недопущення виробничого травматизму – це одне з пріоритетних завдань для підприємства.

– У нас ефективно функціонує система охорони праці, тож про безпеку та добробут нашого трудолюбивого колективу у робочі години дбаємо насамперед, – зазначає Іван Назаревич. – Для цього здійснюємо всі необхідні заходи та впроваджуємо прогресивні технології, засоби механізації та автоматизації виробництва, позитивний досвід з охорони праці.

Прочитайте ще:

Залиште коментар