Черкаські абітурієнти все частіше обирають сучасні професії

Черкаські абітурієнти все частіше обирають сучасні професії

Вступна кампанія в розпалі. Вже понад 4 тисячі заяв надійшло до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. І більше трьох тисяч до Черкаського державного технологічного університету. Прийом документів триватиме до 26 липня. А проблеми із електронною системою досі не вирішені.

Оксана Михайлик – випускниця школи мистецтв. Вона прийшла до університету, аби спробувати свої сили на творчому конкурсі. Дівчина обрала фах “Образотворче мистецтво”. Стати відомим художником – мріє ще з дитинства.

Екологічний менеджмент, соціальне забезпечення, реклама та PR у медіагалузі. Черкаські університети цього року пропонують низку нових спеціальностей для бакалаврів та магістрів. Тож абітурієнти все частіше обирають сучасні професії.

Члени приймальної комісії переконані: тепер їхні майбутні студенти не турбуватимуться про працевлаштування.

І поки абітурієнти роблять свій важливий крок, система електронного вступу як завжди не витримує навантаження. З технічних причин втрачено частину заяв вступників. Тож абітурієнтам радять обов’язково перевірити свої електронні кабінети. У разі виникнення проблем необхідно звернутися до консультаційних пунктів у вишах.

Про це  повідомляє ”ЧСН”.

Залиште коментар