Черкаські “батьківщинівці” другий тиждень влаштовують благоустрій Черкас

Черкаські “батьківщинівці” другий тиждень влаштовують благоустрій Черкас

Міські чиновники та депутати від ВО «Батьківщина» спільно з активістами уже другий тиждень поспіль – в числі  найактивніших учасників весняної толоки. 

Пліч-о-пліч з містянами “батьківщинівці” упорядковували газони, прибирали сміття та саджали дерева. У суботу облагороджували територію у Південно-Західному мікрорайоні.

Заступник міського голови Роман Буданцев розповів про організацію заходу:

“Суботник – гарна нагода не тільки зробити місто чистішим, а й поспілкуватися із людьми та допомогти їм у вирішенні нагальних проблем. Жителі мікрорайону подякували нам за активну учась в заході та розповіли про проблеми, які необхідно вирішити. Серед яких – встановлення зупинок. Із 7 запланованих ми встановили вже 5”.

Голова комітету найбільшого в Черкасах мікрорайону «Перемога» Олександра Гнатюк прокоментувала захід:

“Жителі вдячні міському голові та фракції ВО «Батьківщина» за те, що ті виконують свої обіцянки. На весь наш район тільки один депутат тому іноді складається враження, що мікрорайон нікому не потрібен,  але коли ми звернулися до фракції “Батьківщина”,  вона відгукнулася і ви бачите,  що на суботник прийшло чимало людей”.

На сьогодні для Південно-Західного залишається актуальною проблема засмічення будівельним непотребом території районного підпорядкування, що межує з мікрорайоном.

Роман Буданцев запевнив, що винесе це питання на обговорення для подальшого вирішення вже найближчим часом. А поки що закликав черкасців взяти посильну участь у загальноміському прибиранні.

” Якщо б кожен житель нашого міста долучився до прибирання, до таких суботників, то наше місто було б одним з найчистіших в Україні” – Роман Буданцев.

Прочитайте ще:

Залиште коментар