Рятувальники Черкащини провели День довкілля

Рятувальники Черкащини провели День довкілля

 8 квітня рятувальники Управління ДСНС у Черкаській області взяли участь у чисельних заходах присвячених Дню довкілля.

Серед активних учасників Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» були і співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На прилеглу територію з лопатами, граблями, щітками і пензликами вийшла понад тисяча рятувальників. Близько півсотні співробітників керівного складу обласного управління ДСНС взялися також за прибирання відкритих територій обласного центру.

Окрім безпосередньо прибирання, в ході акції «Чисте довкілля» було висаджено понад 400 дерев та кущів, побілено вапном більше 200 фруктових дерев, прибрано сміття вздовж 3000 метрів бордюрів, вичищено від сміття та сухої трави понад 20 га територій.

За словами, першого заступника начальника Управління ДСНС у Черкаській області Сергія Озерана: «Проведення «Дня довкілля» вже стало доброю традицією в усіх підрозділах нашої Служби. Кожен співробітник, який долучився до цього заходу, зробив вагомий внесок у напрямку збереження та відновлення довкілля, ще раз визначивши свою роль у збереженні нашої планети».

Прочитайте ще:

Залиште коментар