Черкаські «батьківщинівці»-підприємці підтримали «економічний» мітинг

Черкаські «батьківщинівці»-підприємці підтримали «економічний» мітинг

Сьогодні о 9:00 на Соборній площі, підприємці та фермери Черкащини вийшли на «економічний» мітинг під будівлею Черкаської ОДА. Про це повідомляє кореспондент «Про Головне».

Підприємці та фермери протестували проти законів, що вступили в дію з 1-го січня 2017 року. За словами учасників, ці закони є повним знищенням села, малого та середнього бізнесу, державних соціальних програм, економіки України. Це стане результатом зубожіння майже 80% населення держави.

Під час мітингу всі активісти області вигукували лозунги:«Дії влади направлені на знищення підприємництва», «Ні -жебрацьким пенсіям», «Ні – знищенню спрощеної системи оподаткування» та ін.

Активні підприємці та фермери вимагали, щоб до них вийшов голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. «Губернатор до народу!» кричали мітингуючі, проте очільник області так і не з’явився.

Головною причиною зібрання була резолюція, у якій сказано про незадоволення роботою влади та тим, як вона бореться з корупцією. Мітингуючи поставили вимогу голові Черкаської ОДА передати вищим органам влади наступне:

-ввести мораторій на перевірки для всіх контролюючих органів.

-відмінити шрафні санкції за порушення трудового законодавства «Про працю».

-зменшити розмір штрафів для малого і середнього бізнесу.

-забрати в інспекції праці повноваження карального орган.

-переглянути плату за приєднання до електромереж з урахуванням їх собівартості та багато іншого.

До участі в мітингу також активно долучилися підприємці Черкас від ВО «Батьківщина».

Голова Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина» та підприємець Роман Діскант розповів про ситуацію навколо малого та середнього бізнесу:

«Ми добре розуміємо, що зараз йде боротьба з малим і середнім бізнесом. Підприємців хочуть просто знищити. Встановлення штрафів розміром у 320 тисяч, свідчить лише про те, що підприємство, яке оштрафували відразу ж закривається. Ще одна дія влади – це підняття цін абсолютно на все. Особливо на електроенергію. Зараз підключення до електромережі буде коштувати підприємцю приблизно 12 грн за один кіловат енергії. Для малого та середнього бізнесу – це не допустима сума. Оскільки головним для підприємництва – це отримання в оренду землі та можливість недорогого підключення до електроенергії . Якщо ці дві дії будуть можливими, то у результаті підприємство зможе функціонувати. На мою думку, це цілеспрямовані та обдумані кроки влади, для того, щоб знищити малий та середній бізнес. Але чи розуміють представники влади, що перш за все йде резонансний ріст безробіття та зменшення надходження до бюджету від податків, що найактивніше сплачуються саме підприємцями».

Черкаський підприємець та член партії ВО «Батьківщина» Олександр Гафіяк прокоментував ситуацію, щодо збільшення зарплатні:

« Ми бачимо, що закон, який прийняли по збільшенню мінімальної зарплатні не є доцільним. Через це механічне нав’язування зарплатні руйнується все. Адже насправді це замилювання очей працюючому населенню з метою вдвічі підняття цін на продукти харчування, комунальні послуги тощо. Тому ми сьогодні зібралися, щоб почати впливати на владу, донести громаді той факт, що всіх нас підло дурять, обкрадають, знищують. Вся Європа впершу чергу надає можливості для розвитку малого і середнього бізнесу, адже ставлять в пріоритет розвиток економіки, а не її знищення. Підприємці Черкащини – основні платники податків, і влада має до нас прислухатись».

Залиште коментар