На Черкащині визнали винною працівницю військкомату

На Черкащині визнали винною працівницю військкомату

Апеляційний суд скасував виправдувальний вирок Тальнівського райсуду. Про це повідомляє прес-служба прокуратори в Черкаській області.

Працівницю Тальнівсько – Катеринопільського військового комісаріату було виправдано у зв’язку з недоведенням її вини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в березні 2015 року вона підбурювала черкащанина до передачі військовому комісару неправомірної вигоди в сумі 1 тисяча доларів США за вирішення питання щодо внесення відомостей у військовий квиток про непридатність до військової служби.

У ході судового слідства державним обвинувачем повністю доведено винуватість особи у вчиненні кримінального правопорушення, тож в суді апеляційної інстанції реабілітуюче рішення скасовано та постановлено новий вирок, яким особу визнано винуватою у вчиненні корупційного злочину та призначено відповідне покарання.

Залиште коментар