Черкаські боржники по аліментах сплатили понад 45 млн гривень з початку року

Черкаські боржники по аліментах сплатили понад 45 млн гривень з початку року

З початку 2018 року стягнуто 45, 6 млн грн. аліментів, з них 20, 5 млн грн. стягнуто у зв’язку із дією закону №7277 «Чужих дітей не буває».

Про це повідомили в управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Відповідно до закону винесено близько 6000 постанов про тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами,  користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів, полювання та виїзду за межі України.

У зв’язку із застосуванням до боржника тимчасового обмеження у праві виїзду за межу України, 8 травня 2018 року боржник з Городищенського району, який мав борг по аліментам 52 088 грн (з 2013 року) не зміг виїхати до Польщі та був змушений сплатити заборгованість в повному обсязі.

Крім того, в результаті вжитих державним виконавцем заходів, а саме опису та арешту квартири, боржником з Городищенського району в рахунок погашення боргу в сумі 52 000 грн. передано стягувачу квартиру.

Також, після отримання боржником із Золотоніського району постанов, винесених відповідно до ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження», стягувачем заявою повідомлено про сплату боргу боржником в сумі 88 500 грн., яка утворилася з 2005 року.

Жителю м. Ватутіного Черкаської області, який їхав на потязі до Польщі, прикордонники вручили повідомлення щодо заборони перетину державного кордону, оскільки чоловік більш ніж два роки не платив аліментів та заборгував своєму синові 42 тис грн., змушений був сплатити борг і лише після цього зміг виїхати за межі України.

У подібній ситуації опинився і боржник з Христинівського району, який 6 років не сплачував аліментів на утримання сина і заборгував 53 тис грн.

А неплатник з Катеринопільського району, щоб більше не виникало проблем, погасив 50 тисяч боргу та заплатив гроші наперед до листопада 2018 року – повноліття сина.

Залиште коментар