Черкаські депутати не визначились щодо безпритульних тварин

Черкаські депутати не визначились щодо безпритульних тварин

Черкаська міська рада розглянула петицію громадськості щодо надання дозволу товариству захисту тварин “Друг” на проведення благодійних ярмарок із прилаштування чотирилапих на площі біля Центру дитячої та юнацької творчості, пише “Інфоміст“.

Проти такої ініціативи виступив депутат міськради від “Свободи” Ярослав Нищик. За його словами, нещодавно площу реконструювали, нині вона має охайний вигляд. – Поява там котів і собак призведе до появи там трусів і шкарпеток, – переконаний Нищик.

Іншої думки був депутат від “Черкащан” Павло Карась. На його переконання, дозвіл на проведення ярмарок із прилаштування тварин на площі продемонстрував би гуманність, а також повагу до волонтерів. Заступник міського голови Геннадій Шевченко під час обговорення заявив, що дозвіл на проведення ярмарок із прилаштувань тварин призведе до зловживань.

– Майже кожну суботу і неділю я виїжджаю до Центру дитячої та юнацької творчості в неробочий час по цьому питанню. Ми його врегульовуємо, як тільки можемо, – зазначив Шевченко. Він також додав, що для волонтерів виділено інше місце неподалік від ЦДЮТ. – Вони потихеньку й це місце перетворили на нову бомжатню, – говорить Шевченко.

Заступник мера також закликав волонтерів віддавати тварин дл міського притулку, а людей – брати звідти тварин. Зрештою дійти до спільного рішення депутатам так і не вдалась – їхні голоси розділились.

Залиште коментар