Черкаські екологи розчистили річку Рось

Черкаські екологи розчистили річку Рось

З 12 по 14 червня 2017 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси проведено природоохоронний рейд берегами Роського іхтіологічного заказника місцевого значення та річки Рось в Канівському районі Черкаської області.

Під час проведення рейду надійшла інформація від мешканців сіл Гута, Сахнівки та Межирічі Канівського району щодо незаконно створеної загати місцевими жителями, внаслідок чого вібулося штучне перегородження русла річки Рось.

Сплетені огорожі на річках перегачують усю ріку, що створюють затори, які унеможливлюють міграції водних живих ресурсів. Дані затори дають можливість браконьєрам добувати рибу забороненими знаряддями лову, а саме: “павуками”, баграми, острогами та іншими незаконними методами.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області та працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси за допомогою човна, використовуючи трос та багри, розчищено річку Рось від заторів.

У заказнику забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року.

Джерело: infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар