Черкаські фонтани стали чистити вдвічі частіше

Черкаські фонтани стали чистити вдвічі частіше

Працівники КП «Черкасиводоканал» кожного літнього сезону виконують планове обслуговування усіх міських фонтанів. Згідно графіку, який затверджений міськвиконком, чистка водограїв відбувається тричі на місяць. Але у зв’язку зі спекою підприємство вимушене проводити прибирання зі спеціальними дезінфікуючими розчинами вдвічі частіше.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Це пов’язано зі стрімким розвитком водоростей, для яких сьогодні ми маємо найсприятливіші умови – світло, тепло і вологе середовище. Зважаючи на таку спеку, водорості можуть покрити поверхню водограю всього за тиждень.

“Якщо вода жива, то в ній будуть розвиватися біологічні організми. Водорості, які з’являються на поверхні фонтанів, не відносяться до синьо-зелених. Вони не виділяють токсичних речовин і, відповідно, не наносять шкоди здоров’ю людини”, – зазначає інженер-мікробіолог лабораторії КП «Черкасиводоканал» Марина Крайниченко.

Сьогодні працівники підприємства виконали чергове обслуговування фонтанів в Долині троянд – відчистили поверхню водограю, виконали дезінфекцію комунікацій та заміну води.

«Черкасиводоканал» ще раз нагадує містянам, що у фонтанах зворотнє водопостачання, тому там заборонено пити воду, купати тварин та мити велотранспорт.

Будьте обачними під час прогулянок, поверхня слизька і можна отримати травму.

Залиште коментар