Понад 17,5 тисяч безробітних черкащанок отримали послуги центру зайнятості

Понад 17,5 тисяч безробітних черкащанок отримали послуги центру зайнятості

Всього по області за період із січня по червень цього року 17 526 жінок із числа безробітних отримали 71 804 профорієнтаційні послуги, інформує відділ організації профорієнтації обласного центру зайнятості.

Фахівці з профорієнтації базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ  постійно проводять ряд заходів, направлених на реалізацію гендерної політики в службі зайнятості. Так, в профінформаційних секторах діють інформаційні куточки з гендерних питань, в яких розміщені тематичні папки “Жінка та держава”, “Жінка та кар’єра”,  “Жінка та бізнес”, “Жінка та світ”, “Сім’я та жінка”, “Здорова жінка – здорова нація”, “Видатні жінки”, інформація в яких постійно доповнюється та систематизується. В Смілянському МРЦЗ, Черкаському та Уманському МЦЗ діють гендерні центри, в яких постійно надаються послуги клієнтам служби зайнятості з гендерних питань (індивідуальні консультації, семінари, тренінги тощо). Так, протягом півріччя 2018 року 8 709 незайнятих осіб та  256 зайнятих громадян отримали профорієнтаційні послуги в гендерних центрах.

Обласною службою зайнятості систематично проводяться групові та масові профорієнтаційні заходи щодо гендерної рівності: це семінари з гендерних питань,  “Жінка на ринку праці”,  клуби та тренінги для жінок. Метою їх проведення є складання  позитивного іміджу учасників, підвищення  самооцінки, формування гендерної культури та адекватного сприйняття ситуації як запоруки успішного пошуку роботи незалежно від статі.

Всього в області протягом січня-червня 2018  року  проведено 320 заходів, в яких взяли участь 4 842 особи. З них: 224 семінари “Жінка на ринку праці”, 55 семінарів з гендерних питань, 27 клубів та 14 тренінгів для жінок.

Вже стало традицією, що кожного року в березні у нашій області  проходить акція “Роль жінки в суспільстві”, метою якої є підвищення конкурентоспроможності  жінки на сучасному ринку праці, сприяння  її працевлаштуванню, надання психологічної підтримки та впевненості в собі.

Цього року заходи в рамках її проведення пройшли в період з 5 по 16 березня 2018 року, і головним чином, були спрямовані на розширення можливостей працевлаштування жінок в сучасних умовах, подолання поширених гендерних стереотипів, оволодіння ефективними методами самопрезентації,  посилення мотивації до пошуку роботи .

З цією метою в профінформаційних секторах всіх базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ було оновлено і доповнено інформаційні матеріали для жінок та з гендерних питань,  а також  проведено семінари та тренінги для жінок. Всього за період акції в області проведено 52 групових та масових профорієнтаційні заходи та надано 720 індивідуальних профорієнтаційних консультацій жінкам.

Залиште коментар