Черкаські квітникарі зможуть продавати квіти 8 березня на алеї бульвару Шевченка

Черкаські квітникарі зможуть продавати квіти 8 березня на алеї бульвару Шевченка

Питання про створення ярмарки біля будинку ЦДЮТ для продажу квітів на восьме березня порушили самі торговці. Активне обговорення проблеми відбулося сьогодні на засіданні Черкаського міськвиконкому. Про це інформує власний кореспондент сайту “ПроГоловне“.

Заступник міського голови Ігор Волошин зазначив: «Місце для ярмарку квітів по вул. Смілянській, як і площу біля будівлі Черкаського драмтеатру, не погодив департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради».

Таке рішення обґрунтоване тим, що площу потім буде важко звільнити від стихійної торгівлі. Натомість члени виконкому запропонували квітникарям торгувати на Театральній площі. Проте ті від такої пропозиції відмовилися.

«Ми все рівно торгуватимемо там, де й раніше. Проте якщо стихійно, то без відрахувань до міського бюджету. Якщо вийде 200 чоловік, то в місті не вистачить міліції нас усіх ганять», – заявив один із торговців квітами.

«Всі члени виконкому прийдуть до ЦДЮТ і контролюватимуть, щоб ніякої стихійної торгівлі там не було!», – відповів квітникарям заступник міського голови Юрій Ботнар.

Заступниця міського голови Людмили Бурдонос зазначила, що єдиним місцем для такої торгівлі, яке погодили в департаменті архітектури, є алея навпроти Будинку торгівлі по бульвару Шевченка.

Зрештою члени виконкому і торговці знайшли компроміс. У результаті голосування квітникарям таки дозволили торгувати на алеї бульвару Шевченка між вулицями Смілянська та Небесної сотні.

Продаж квітів торговцям дозволили лише на три дні за умови, що алея після торгівлі залишитися чистою і буде звільнена квітникарями вже 9 березня.

Залиште коментар