Ігор Волошин: «Черкасиелектротранс виведе на лінії резервні тролейбуси!»

Ігор Волошин: «Черкасиелектротранс виведе на лінії резервні тролейбуси!»

Призупинення руху транспорту є тимчасовим і триватиме півтори години. Таку інформацію під час брифінгу повідомив заступник міського голови Ігор Волошин.

«Ми щойно провели нараду з «Черкасиавтотрансом». Незабаром буде надана додаткова техніка і тролейбуси, які посилять рух транспорту в місті Черкаси. Сьогодні виконавчим комітетом і депутатським корпусом вже проводяться перемовини з представниками перевізників інших міст України. Ми готові домовлятися, щоб перевізники з інших міст тимчасово перевозили черкаських пасажирів», – зазначив Ігор Волошин.

Також він наголосив, що відбувається неприхований шантаж виконавчого комітету і міського голови, адже перевізники вимагають підняти тариф за проїзд до 5 гривень. Ускладнюється ситуація тим, що протест розпочався без попередження і в таких складних погодних умовах. Про це дізнався власний кореспондент сайту “ПроГоловне“.

За словами членів виконкому, безумовною вимогою до всіх черкаських перевізників є припинення страйку, встановлення на автобусах трекерів руху, відеореєстраторів і приладів автоматичного оголошення зупинок, а також покращення культури обслуговування пасажирів.

«Перевізники намагаються поставити на коліна, ставлять ультиматуми. Ми не підемо на ультиматуми. Ми не продамо інтереси черкасців. Прошу мешканців Черкас поставитися із розумінням до тих складнощів, які нам завдають недобросовісні «ділки». Ми маємо механізм для тимчасового залучення автобусів. Потенційно можемо закрити потребу в автобусах в Черкасах. Місто ніхто не ставитиме на коліна і ми все переживемо і переможемо», – наголосив заступник мера Черкас Юрій Ботнар.

Нагадаємо, сьогодні з 11.30 черкаські перевізники припинили випускати автобуси на маршрути. Представники влади сприйняли такий страйк шантажем, особливо, коли в таку морозну погоду на зупинках змушені мерзнути люди.

Прочитайте ще:

Залиште коментар