Черкаські лісівники запланували посадити 1245 гектарів лісу

Черкаські лісівники запланували посадити 1245 гектарів лісу

На 2018 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на загальній площі 1245 гектарів, з них лісовідновлення – 1031,5 гектарів, природне поновлення – 182,5 гектарів, захисні насадження – 31 гектар. Буде висіяно 10 гектарів лісових розсадників. Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового  та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Про це повідомили в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У державних лісогосподарських підприємствах заготовлено майже 50 тонн лісового насіння основних лісоутворюючих порід: сосни звичайної – 718 кг, дуба звичайного – 11,3 тонн, дуба північного – 12,4 тонн, горіха чорного – 24,5 тонн. У лісових розсадниках вирощено понад 10 мільйонів сіянців.

“У зв’язку з  цьогорічними погодними умовами лісокультурна кампанія розпочнеться пізніше. Роботи з відновлення та створення лісів розпочнуться у квітні і будуть виконуватися у дуже стислі терміни. Держлісгоспи повністю готові до садіння лісів – техніка, обладнання, ресурси, вирощено потрібну кількість посадкового матеріалу. Традиційно проводитимемо щорічну акцію Держлісагентства “Майбутнє лісу у твоїх руках” за участю школярів, студентів, громадськості, місцевої влади та представників органів місцевого самоврядування. Тому за сприятливих погодних умов запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися до примноження лісів Черкащини”, – зазначив Олександр Дзюбенко.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар