«Черкаські Мавпи» презентували новий стиль сезону – родинний

«Черкаські Мавпи» презентували новий стиль сезону – родинний

Близько місяця залишається до старту нового баскетбольного сезону в Україні. Традиційно перед початком нового чемпіонату  “Черкаські Мавпи” презентують стиль сезону. Цьогоріч він матиме теплий і світлий лозунг – «Баскетбольна родина Черкаських Мавп», повідомляється на офіційному сайті клубу.

Протягом цього сезону об’єднають нинішніх і колишніх гравців клубу та вихованців баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Уже не перший сезон вихованці шоли виступають в основній команді клубу, а цьогоріч, вони можливо матимуть ключове значення у грі команди. Також протягом сезону клуб готує чимало так званих сімейних програм та проектів, які покликані об’єднати і без того міцну та згуртовану сім’ю гравців і вболівальників.

За словами директора клубу Володимира Гриценка, на сьогодні у «Черкаських Мавп» занадто багато об’єднуючих факторів, аби бути просто клубом, сьогодні це вже родина.

 

 «Протягом багатьох років у структурі нашого клубу займалися і будуть займатися дуже багато вихованців. Фактично ми разом з батьками працювали над їх вихованням та становленням. Разом у колі друзів баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи» ми долали і долатимемо труднощі, допомагали один одному, в тому числі коли були сімейні проблеми чи проблеми зі здоров’ям. У нас є дуже багато об’єднуючих факторів, які нас зробили не просто представниками однієї баскетбольної школи чи клубу. На сьогодні ми справжня родина, яка об’єднує наших вихованців, батьків, гравців, спонсорів та партнерів, уболівальників, фан-клубу та уболівальників з обмеженими можливостями.

Тому в сезоні 2017-2018 ми виступатимемо під лозунгом «Моя родина Черкаських Мавп». Таким є і стиль сезону. Цього разу ми відійшли від традиційно агресивних мотивів і протягом сезону користуватимемося тематикою дитячих малюнків. Вона буде на нашому сайті, на квитках, абонементах та іншій поліграфії», – зауважив Володимир Гриценко.


Так виглядатиме абонемент на сезон 2017/2018, який днями уже з’явиться у продажу

Залиште коментар