Черкаські Мавпи розпочали рік з виїзної перемоги над Миколаєвом

“Черкаські Мавпи” потішили вболівальників виїзною перемогою. Першою у новому змагальному році.  Черкаська команда здолала принципового суперника – БК “Миколаїв”.

Про це повідомляється на офіційному сайті БК “Черкаські Мавпи“.

Старт матчу залишився за господарями, які в дебюті поєдинку оформили ривок 10:2. Відмінно розпочав матч форвард Миколаєва Давидюк, який відзначився швидкими сімома очками.

Завдяки успішній грі на початку першої чверті «корабели» виграли десятихвилинку, однак Мавпи вчасно зуміли оговтатися, а в другій чверті й взагалі вийти в лідери. Вдалий відрізок в середині другої десятихвилинки закінчився тим, що на велику перерву підопічні Максима Міхельсона пішли маючи за плечима 2 очки переваги.

Гості рідше втрачали м’яч, трохи краще атакували з гри, а половину очок команді Міхельсона принесла лавка, зокрема Беллфілд, Девіс і Кобець, які на трьох набрали 23 бали.

У третій десятихвилинці команди обмінялися міні-ривками: спочатку господарі ненадовго вийшли вперед, після чого вже Мавпи скористалися невдалим відрізком «корабелів» у захисті, повернувши собі перевагу. Потрібно відзначити, що черкасці грамотно закрили фарбу, не давши господарям скористатися своєю перевагою в габаритах.

Все йшло до того, що вирішуватися результат цього матчу буде у заключній десятихвилинці. Після рівної першої половини чверті гості зуміли повернути собі лідерство – на цей раз остаточно. Обидві команди на тлі нервової гри допускали багато втрат, проте саме гравці з Черкас зуміли краще провести заключні хвилини, завдяки чому і виграли матч.

«Корабели» провели кілька невдалих атак, не забивши ні з фарби, ні з-за дуги, підопічні Максима Міхельсона ж виглядали свіжіше за суперника – два данки поспіль від Девіса надали черкасцям «залізні» 6 очок переваги ще 50 секунд до кінця матчу. У наступній атаці Носков допустив необов’язкову втрату, заступивши при введенні м’яча з-за лицьової лінії позбавивши свою команди шансів на камбек.