«Черкаські Мавпи» вирвали перемогу у «Хіміка»

“Черкаські Мавпи” обіграли віце-чемпіона України – южненський “Хімік” на його ж майданчику. Протягом матчу точилася рівна гра, але наприкінці ближчим до успіху був “Хімік”. Однак, за останню хвилину черкасцям вдалося нівелювати п’ятиочкове відставання, а триочковий за секунду до завершення матчу Дмитра Липовцева дозволив “Мавпам” вирвати перемогу – 68:67.

Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

Зі стартових хвилин “Черкаські Мавпи” дали зрозуміти “Хіміку”, що в підопічних Валерія Степановського сьогодні легкої прогулянки не буде. Гравець збірної України Володимир Конєв відкрив рахунок балам Черкас у дебюті матчу, але “Хімік” швидко відігрався з лінії штрафних. Гості ж надалі не скинули обертів та продовжили активно діяти на обох сторонах майданчику. Особливо вирізнявся американець Джефферсон, який за першу чверть заробив 9 балів та відправив в кільце суперника декілька потужних данків. 10:19.

У другій чверті “Хімік” дещо вирівняв гру. Южненцям вдалося скоротити відставання на 4 бали та провести рівню чверть. 30:35. В третьому періоді “Хімік” почав грати ще більш впевнено та швидко перевів шальки терезів на свою сторону. Після цього команди не відпускали одна одну в рахунку до самого завершення матчу. Южненці на свою користь можуть записати велику кількість влучних дальніх атак, а “Черкаські Мавпи” не відставали за допомогою свого “великого” – Марвіна Джефферсона, який феєрив впродовж всієї гри.

Перед заключною хвилиною матчу “Хімік” мав перевагу 5 балів, проте триочковий з відхиленням від Кольченка та неймовірний баззер від гравця Збірної України 3х3 – Дмитра Липовцева за секунду до завершення гри все ж дозволив святкувати вікторію в цьому над драматичному матчі саме гравцям з Черкас – 67:68.