Черкаські поліцейські проводять операцію “Ліс”

Черкаські поліцейські проводять операцію “Ліс”

З 24 липня на території Черкаської області проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Ліс». Комплекс цільових заходів спрямований на забезпечення законності перевезення продукції лісового господарства автомобільним транспортом.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

Саме з цією метою поліцейські Черкащини спільно з представниками Державного агентства лісових ресурсів, Державної аудиторської служби, Державної фіскальної служби та  Держгеокадастру проводять рейди, щодо перевірки місць ймовірної незаконної вирубки та перевезення лісу. Правоохоронці на стаціонарних постах та на маршрутах патрулювання контролюють за дотриманням водіями транспортних засобів, які здійснюють перевезення продукції лісового господарства, вимог правил дорожнього руху та інших нормативно-правових документів у сфері перевезення вантажів автомобільним транспортом.

Шановні громадяни! Якщо у Вас є будь-яка інформація про факти злочинів у сфері заготівлі, переробки і реалізації деревини або осіб які їх здійснюють, повідомити про це органам поліції за телефоном «102».

Прочитайте ще:

Залиште коментар