Черкаські правоохоронці вилучили півтонни фальсифікованого алкоголю

Черкаські правоохоронці вилучили півтонни фальсифікованого алкоголю

Черкащанина засудили за продаж фальсифікованого алкоголю. Чоловік продавав містянам підроблену горілку за ціною 30 грн. за літр.
Жителя обласного центру засудили за збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, повідомляє ДФС у Черкаській області. Фальсифікат, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, чоловік продавав містянам за ціною 30 грн. за літр.

У листопаді 2016 року під час санкціонованого обшуку у гаражному приміщенні, яким користувався підсудний, співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області виявили та вилучили п’ятилітрові пластикові ємності з фальсифікованою продукцією. Загалом було вилучено майже півтонни підготовленого до збуту фальсифікованого алкоголю, частину якого було виявлено у багажнику автомобіля.

За висновками криміналістичної експертизи зразків вилученої продукції, проведеної в ході досудового розслідування, міцність водно-спиртової суміші становить 38,07%, а також за органолептичними і фізико-хімічними показниками не відповідає вимогам ДСТУ.

У судовій залі чоловік свою провину визнав повністю. Зокрема, він повідомив, що з метою отримання прибутку торік влітку придбав у малознайомої особи 700 літрів спиртової суміші за ціною 20 грн. за літр, яку наступні п’ять місяців незаконно реалізовував громадянам.

Чоловікові призначили штраф у розмірі 17 тис. грн. з конфіскацією незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

(с) Діловий Регіон

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар