Операція “Акциз”: на Черкащині правоохоронці вилучили з незаконного обігу тютюнову продукцію

Операція “Акциз”: на Черкащині правоохоронці вилучили з незаконного обігу тютюнову продукцію

На території всієї України працівники поліції спільно з іншими правоохоронцями проводять комплексні заходи з детінізації ринку підакцизної продукції. 

▪️Так, поліцейські Головного управління Національної поліції в Черкаській області спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань та Службою безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили 59-річного жителя Звенигородки, який організував незаконну діяльність з повним циклом виробництва тютюнових виробів. Готову продукцію ділок збував із власного магазину, через Інтернет та поштою.

▪️За результатами відпрацювання місць зберігання нелегальної підакцизної продукції правоохоронці вилучили ароматизований тютюн вагою близько 47,7 кг на загальну суму понад 50 000 гривень, близько 1 млн гільз-заготовок для цигарок, 53 пристрої-машинки для виготовлення цигарок, близько 1952 пачки тютюнових виробів та 13 флаконів ароматизаторів для тютюну.

✔️Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України.

Також, ще один факт підпільного тютюнового бізнесу днями задокументували в Умані. Його організували семеро уманчан.

В рамках проведення обшуків правоохоронці виявили та вилучили 1260 пачок цигарок різних марок та спиртовмісну рідину у пластикових місткостях загальним об’ємом понад 400 літрів.

✍️Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідство триває.

Комплексні заходи з детінізації ринку підакцизної продукції на Черкащині проводяться й надалі.

Залиште коментар