Черкаські прикордонники відправили дітям на Схід «миколайчики»

Черкаські прикордонники відправили дітям на Схід «миколайчики»

Солодощі, фрукти, різні іграшки, канцелярське приладдя та засоби гігієни – майже 50 ящиків з подарунками зібрали прикордонники Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота до дня Святого Миколая. Подарунки уже відправили до дітлахів з Краматорського будинку дитини «Антошка», спеціалізованої школи – інтернату «Часов Яр» та Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

25299249_750924801765322_8650492587573278958_n

Майже 400 кілограмів благодійної допомоги збирали протягом тривалого часу. Матеріальну допомогу та подарунки вручать діткам особисто у день Святого Миколая 19 грудня. Прикордонники Головного центру підготовки особового складу переконані, що спільними, зусиллями підтримуючи сьогодні талановитих дітей, вони роблять вагомий внесок у розвиток нашої країни та нашого майбутнього

Хто хоч раз бачив обличчя дітей із дитячого будинку при врученні їм подарунків, ніколи не будуть байдужими до таких акцій. Звісно, що подарунками не замінити найголовнішого – маму та тата, але ми можемо спробувати дати їм надію, що потрібно вірити в доброту людей і краще майбутнє.

Про це інформує прес-служба ОДА.

Прочитайте ще:

Залиште коментар