На мосту через Дніпро влаштовують шар гідроізоляції

На мосту через Дніпро влаштовують шар гідроізоляції

Захисний гідроізоляційний шар влаштовують на мосту через річку Дніпро. Роботи тривають на лівому проїзді. Перевірив хід робіт на об’єкті заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

По завершенню робіт на мосту почнуть укладати асфальтне покриття. Водночас тут тривають роботи з бетонування тротуару, закінчуються роботи із влаштування бортового каменю. За сприятливих погодних умов, роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на лівому проїзді мосту продовжаться наступного тижня, відзначає підрядник.

DSCN0473

“Наше завдання – проведення якісних робіт на мосту, – наголосив Костянтин Омаргалієв. – Нині водії уже безперешкодно рухаються правим проїздом мосту. На черзі – завершення робіт на лівому проїзді та остаточне облаштування тротуару. Втім, укладання асфальту вимагає належних погодних умов. Сподіваємося, наступний тиждень дозволить завершити основні роботи”.

DSCN0486Нагадаємо, як нещодавно повідомляли в Службі автодоріг області, на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 24+236 – км 25+440 (від межі міста Черкаси до мосту) підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація» закінчено роботи із влаштування верхнього шару ЩМА. Також проводяться роботи із встановлення нового оцинкованого бар’єрного огородження типу «Євроформат» та підготовчі роботи до нанесення тимчасової дорожньої розмітки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар