Черкаські рятувальники отримали 4 нових автомобілі

Черкаські рятувальники отримали 4 нових автомобілі

6 квітня, в Черкасах, за участю заступника Голови ДСНС України Руслана Білошицького та Голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка відбулася церемонія передачі сучасної техніки рятувальникам області. Підрозділи ДСНС отримали чотири нових пожежних автомобілі на базі шасі«МАЗ», загальною вартістю понад 15 млн. грн. Вони були закуплені за кошти державного бюджету у 2016 році.

Важливим питанням для нас на шляху реформування системи ДСНС є покращення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів в усіх регіонах. Цього року за підтримки Уряду країни ми плануємо істотно оновити парк пожежної та спеціальної техніки і сьогоднішня подія є черговим практичним кроком в цьому напрямку”, – сказав Руслан Білошицький.

У свою чергу, Голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко зазначив, що завдяки спеціальним обласним та районним програмам для рятувальників Управління ДСНС області за минулий рік вдалось придбати сучасне обладнання та технічне оснащення на суму понад 4 мільйони гривень.

Загалом, у 2016 році за сприяння ДСНС України черкаські рятувальники отримали катер класу “річка-море” із спеціальним обладнанням, спеціальний піротехнічний автомобіль “Mitsubishi L-200”, інженерну техніку на загальну суму 5 мільйонів 465 тисяч гривень.

Залиште коментар