На Уманщині визначили переможців районного етапу ДЮП

На Уманщині визначили переможців районного етапу ДЮП

Веселі, кмітливі, ініціативні, позитивні, креативні і винахідливі — так сказати, це всеодно що нічого не розповісти про команди, які 5 квітня змагались за звання переможця районного етапу Всеукраїнського фестивалю ДЮП в Уманському районі.

9 команд представляли Уманський край в 3-ох конкурсах на протипожежну тематику та виборювали звання кращої Дружини юних пожежних.

Конкурси “Візитка” та “Домашнє завдання” були розкриті  досить цікаво та змістовно, що одразу було зрозуміло, що обрати переможця буде складно.

“Досить приємно, що наші діти показали такий високий рівень підготовки, адже сучасну молодь не так легко зорієнтувати на участь у подібних заходах” – говорить інженер з охорони праці та пожежної безпеки відділу освіти Уманської міської ради Алла Гейко. “Наші діти — кращі з кращих!, і їх безперервне бажання творити, вчити, розвиватися, знаходити для себе щось нове та розкриватися на повну — приносить ось такий позитивний результат та незабутні емоції. І головне — високу обізнаність в сфері пожежної безпеки” – зауважила Алла Михайлівна.

І дійсно, посмішки на обличчях  у присутніх в залі ні на мить не зникали. Адже проводити профілактичні заходи та наголошувати на дотриманні правил безпеки життєдіяльності фахівцям “Служби порятунку “101” – це справа важлива та серйозна, адже за цим стоять людські життя. А от посміятись над тим, як Іван чи Дмитрик недотримуючись правил пожежної  безпеки ледь не спалили бабусі хлів, – таке можливо тільки на Фестивалі ДЮП. В кінці кожної такої жартівливої історії обов’язково з’являється представник мужньої та героїчної професії — рятувальник,  та наголошує на тому, що потрібно робити, та як слід поводитись вдома, на вулиці, біля води, в лісі, щоб подібні жарти не закінчувались трагічно.

Після 3-ох годин безперервної боротьби між командами за звання кращих ДЮПівців в районі, судді все ж оголосили переможців, які за результатами всіх конкурсів набрали найбільший загальний бал — ними стали учні Уманської загальноосвітньої школи №3 — команда “Фаєр”.

“Сьогодні був ще один день в історії Уманського краю, і цей день запам’ятається багатьом, адже такі заходи, як Фестиваль Дружин юних пожежних — потрібно розвивати та поширювати серед молоді,” — наголошує заступник начальника Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області підполковник служби цивільного захисту Руслан Доценко.- Нам сьогодні вдалося і пожартувати, і повеселитись, і наголосити на головному: “Правила безпеки знати — всіх навколо їх навчати”!, що є і девізом фестивалю, і нашим щоденним покликанням,” – зауважив Руслан Вікторович.

Залиште коментар