Черкаські рятувальники повернулися з «Євробачення» до місць постійної дислокації

Черкаські рятувальники повернулися з «Євробачення» до місць постійної дислокації

16 травня, з міста Київ та Переяслав-Хмельницький Київської області до Канівського та Черкаського міськрайонного відділів Управління ДСНС у Черкаській області повернулися 10 рятувальників. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Відповідно до наказу Голови ДСНС, 2 пожежно-рятувальних відділення черкаських рятувальників, починаючи з 28 квітня, виконували спеціальні завдання спрямовані на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення в Україні міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення”.

Щоденно на об’єктах конкурсу та транспортної інфраструктури міста Києва і Київської області на 24 одиницях техніки чергувало 160 чоловік особового складу.

Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін високо оцінив результати роботи підрозділів Служби на об’єктах “Євробачення”.

“Завдяки вжитим заходам на об’єктах, задіяних до проведення “Євробачення” надзвичайних ситуацій, пожеж та небезпечних подій не сталося. Я дякую всьому особовому складу за професійне виконання службових обов’язків”, – зауважив Микола Чечоткін.

За дорученням Голови служби, усіх рятувальників буде заохочено спеціальним наказом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар