Черкаські рятувальники провели акцію для дітей

Черкаські рятувальники провели акцію для дітей

20 лютого, співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області завітали з пізнавальною акцією «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» до дитячого садочку «Ялинка», що в селі Думанці.

Інспектор  ДСНС розповіли малечі, що вогонь може бути не тільки другом, а й ворогом, якщо зневажливо ставитись до нього. Тому привчати дітлахів до неухильного виконання правил безпеки необхідно ще з малечку. Щоб малюки не розгубились при виникненні нештатної події, рятувальники ознайомили їх з помічниками вогнеборців – вогнегасниками. Незважаючи на свій юний вік дітлахи показали гарні знання з правил безпеки.

«Дбати про безпеку дітей та навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. Отже, вони повинні мати чітке уявлення про причини нещасних випадків і заходи щодо їх запобігання, – наголосила провідний інспектор Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Євген Колінько.

Кожен малюк на згадку від співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій отримав кишеньковий календарик та листівку з основними правилами пожежної безпеки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар