Чигиринські рятувальники провели профілактичні бесіди з місцевими рибалками

Чигиринські рятувальники провели профілактичні бесіди з місцевими рибалками

За прогнозами синоптиків у найближчі дні на Черкащині показники стовпчика термометра значно підвищаться, а отже льодовий покрив на водоймах області почне танути та становитиме загрозу життю та здоров`ю любителів підлідної риболовлі.

20 лютого співробітники Чигиринського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області  провели профілактичні бесіди серед місцевих рибалок, звернувшись з проханням бути вкрай обережними та не виходити на лід за такої погоди.

«Плюсова температура повітря сприяє значному таненню снігового покриву та зменшенню товщини льоду, тому щоб улюблена справа не призвела до трагедії, необхідно відповідально та бережно ставитися до власного життя, – наголосив начальник Чигиринського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області  Олександр Лазоренко. – Профілактичні рейди які рятувальники проводять щотижня направлені саме на попередження нещасних випадків та навчання населення правилам безпечної поведінки», – зауважив Олександр Миколайович.

Під час профілактичного рейду співробітники ДСНС порадили рибалкам бути вкрай обережними на кризі та, виходячи на лід, брати з собою засоби порятунку. Фахівці ДСНС повідомили місцевим рибалкам статистику надзвичайних подій та навели приклади порятунку людей на кризі в цьому році.

Любителям зимової риболовлі рятувальники вручили листівки з правилами безпечного поводження на льоду та рекомендаціями з самопорятунку на кризі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар