Черкаські рятувальники та працівники поліції здійснили профілактичний рейд

Черкаські рятувальники та працівники поліції здійснили профілактичний рейд

Навесні з встановленням теплої погоди на території Черкаської області різко збільшується кількість пожеж на відкритих територіях. Перш за все, це зумовлюється тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють листя чи суху траву.

Розведення таких багать таїть у собі чималу небезпеку. По-перше, вогонь у таких випадках швидко поширюється на значну площу, і якщо залишити вогнище без нагляду, пожежа може завдати значних збитків. З іншого боку, люди інколи спалюють суху траву недалеко від житлових чи господарських будівель, нехтуючи правилами безпеки. Поривами вітру вогонь може перекинутись на будівлі та завдати значних матеріальних збитків.

Щоб запобігти пожежам внаслідок спалювання сухої трави, цими вихідними співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області разом із працівниками Патрульної поліції здійснили профілактичний рейд житловим сектором міста Черкаси.

Спілкуючись з господарями, які саме спалювали суху минулорічну рослинність та сміття біля своїх домоволодінь, інспектори ДСНС наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки та звернулися з проханням не розпалювати багаття за допомогою легкозаймистих речовин та не залишати вогнище без нагляду. Також фахівці Служби порятунку звернули увагу громадян, що подібні випадки спалювання можуть призвести не лише до масових загорань різних будівель, вони зменшують родючість ґрунтів та призводять до зниження урожайності.

Працівники поліції, в свою чергу, нагадали жителям міста, що за такі дії громадяни несуть адміністративну відповідальність.

Під час профілактичного рейду рятувальники вручили мешканцям тематичні листівки та пам’ятки, які містять корисну інформацію та правила пожежної безпеки, дотримання яких дозволить уникнути виникнення пожежі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар