На Черкащині взялися готувати майбутніх фермерів

На Черкащині взялися готувати майбутніх фермерів

Стати лідером серед однолітків, безкоштовно пройти стажування та практику на кращих підприємствах України та розробити проект власної ферми – такі можливості для школярівУманського та Маньківського районів відкриває новий освітній проект «Майбутні фермери України». Цієї зими він стартував в Умані, пише Діловий регіон. 

На Черкащині взялися готувати майбутніх фермерів

«Дуже часто, після школи молодь не знає, яку професію обрати, та в який вуз вступити. Абим допомогти учням визначитись, і створений цей проект. Молодь зможе розкрити себе, проявити свої лідерські якості, попрацювати в команді, а головне, зрозуміти, чи бачать вона себе у майбутньому в агросфері», – розповіла «Вечірній Умані» координатор проекту Анна Шеремета.

За її словами проект складається з чотирьох етапів: весняна школа лідерства, щотижневе стажування на надсучасних фермах України, літня практика за обраним фахом та зимова звітна конференція

Участь у проекті є повністю безкоштовною. Організатори оплачують учням проїзд, проживання та харчування.

Довідково:

Для того, щоб стати частиною освітнього проекту «Майбутні фермери України» мреєструйтесь за телефоном +380 66 50 33 206 – Анна Шеремета.

Прочитайте ще:

Залиште коментар