Черкаські рятувальники вдало виступили на всеукраїнських змаганнях “Козацькі розваги”

Черкаські рятувальники вдало виступили на всеукраїнських змаганнях “Козацькі розваги”

Рятувальники упродовж останніх років все частіше заявляють про себе на різноманітних змаганнях, де необхідно демонструвати вправність, силу та витривалість. Якості, які допомагають рятувальникам у повсякденній роботі ефективно виконувати свої функціональні обов‘язки.

В період з 5 по 7 липня в місті Чернігів проводиться фінальна частина Всеукраїнського фестивалю “Козацькі розваги”. Головною метою Фестивалю є відродження історико-культурних традицій, популяризація здорового способу життя та демонстрація сили, швидкості та витривалості.

Участь у цих змаганнях бере і спортивна делегація Управління ДСНС у Черкаській області. Вже в перший день змагань черкащани продемонстрували свої надможливості, зайнявши І місце за результатами проведених естафет “Чумаки” та “Козацька засіка”. Під час виконання спеціальних вправ, насичених елементами важкої атлетики та багатоборства, де спортивними снарядами є мішки по 40 кілограмів та колоди, вагою 200 кілограм, черкаським рятувальникам вдалось показати результат, який виявився недосяжним для усіх учасників змагань. За словами керівника команди Назара Петрусенка, в цьому спортсменам допоміг досвід перемог у “Богатирських іграх”, що вже понад 10 років проводяться Інститутом пожежної безпеки.

Сьогодні триває другий день змагань.

Залиште коментар