Понад 1300 га лісу пошкоджено на Черкащині

Понад 1300 га лісу пошкоджено на Черкащині

Черкащина 1 липня  опинилася в зоні дії потужного циклону, який завдав катастрофічних руйнувань на території кількох районів області. Найбільше постраждали від негоди райони в зоні діяльності Золотоніського, Канівського та Черкаського лісгоспів.

1

Варто зазначити, що працівники державної лісової охорони першочергово займалися розчищенням доріг загальнодержавного й місцевого значення, звільненням ліній електропередач від повалених дерев та допомагали ліквідовувати наслідки стихії у приватному секторі. Загалом же до ліквідації пошкоджень від буревію долучилися понад півтори сотні працівників від лісового господарства.

2

Наразі вже є попередні дані щодо пошкодженого буревієм лісу на території держлісфонду. В основному ураган понівечив та потрощив різновікові соснові насадження.

По Золотоніському лісгоспу найбільше постраждали Вільхівське та Деньгівське лісництва – лісові насадження пошкоджено на загальній площі у майже 500 гектарів.

3

Понад 400 гектарів лісу постраждали у Канівському лісгоспі, з них понад 300 гектарів – по Софіївському лісництву, решта – по Михайлівському. На майже 10 гектарах доведеться робити суцільні санітарні рубки.

У Черкаському лісгоспі стихія пошкодила 420 гектарів лісу (Свидівське та Мошнівське лісництва). З них майже на 13 гектарах насадження знищено суцільно.

4

В найбільш стислі терміни працівниками лісової охорони буде ліквідовано наслідки буревію, з метою недопущення поширення шкідників. На тих ділянках, де ліс знищений повністю, навесні будуть створені нові лісові культури.

5678

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства

Залиште коментар