Черкаські самбісти привезли два “золота” та одну “бронзу” з чемпіонату України

У неділю в Києві завершився чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. У турнірі взяли участь 311 спортсменів із 21 регіону нашої держави.

Спортсмени Черкащини вибороли дві золоті та одну бронзову нагороду.

Про це повідомив сайт “Чемпіон“.

Анастасія Сапсай  у ваговій категорії +80 здобула переконливу перемогу, здолавши спортсменок з Києва, Харківської та Волинської областей.

Золото виборов Андрій Болобан у ваговій категорії до 100 кг, залишивши на другій та третій сходинках п’єдесталу Олексія Моісєєва (Київ), Олександра Духневича (Харківська) та Андрія Спірідонова (Львівська) відповідно.

У ваговій категорії до 82 кг у запеклій і напруженій боротьбі, поступившись спортсменам Херсонської та Івано-Франківської областей, третє місце посів черкаський спортсмен Артур Єфремов.