Шовковий комбінат відзначив 50-річний ювілей

Шовковий комбінат відзначив 50-річний ювілей

8 грудня 2017 року колектив ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат» відзначив 50-річчя з часу свого створення. Урочисті заходи проведено у приміщенні обласної філармонії.

Про це повідомили в Черкаській обласній раді.

Привітати працівників та ветеранів галузі легкої промисловості Черкащини завітали представники обласної влади – заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Костянтин Омаргалієв і керівник секретаріату обласної ради Василь Мовчан.

Василь Олексійович оголосив вітальну адресу голови обласної ради Олександра Вельбівця.

У ній, зокрема, йшлося про те, що час створення такого підприємства припав на кардинальні зміни не лише в економіці новоутвореної Черкаської області, а, головне, на пік розвитку хімічної і легкої промисловості та переведення їх на широке задоволення потреб людей. Тому з впевненістю можна казати, що великий шовковий шлях України розпочинався в Черкасах. Свого часу на долю комбінату припадало до 40% шовкових тканин, виготовлених в Україні.

За півстоліття мільйони метрів відмінної продукції з маркою саме Черкаського шовкового комбінату здобули світове визнання.

Олександр Вельбівець висловив подяку керівництву, всьому загалу – і нинішнім працівникам, і ветеранам, за багатолітню вірність підприємству та за вагомий внесок у розбудову та зміцнення економіки нашого краю та України, наголосив, що колектив завжди може розраховувати на підтримку й розуміння обласної влади та побажав, щоб ця ювілейна дата додала наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах на майбутнє.

Колектив з нагоди ювілею вітали численні гості, зокрема, багаторічний керівник товариства, а нині член Правління Української асоціації підприємств легкої промисловості Олександр Луговський і нинішній керівник – голова правління товариства Ніла Мицик.

Виступаючі підкреслювали, що і сьогодні ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат» залишається флагманом серед підприємств, що виробляють тканини в нашій державі, відроджує колишню славу, переоснащується сучасним технологічним обладнанням вітчизняного та закордонного виробництва. Асортимент постійно оновлюється. Нині працює на задоволення потреб для силових структур, збройних сил України і, звичайно, для попиту населення.

Цього дня численна кількість працівників отримали з нагоди ювілею нагороди – Почесні грамоти, подяки та інші відзнаки.

Залиште коментар