Черкаські школярі хочуть облаштувати нову паркову зону у місті

Черкаські школярі хочуть облаштувати нову паркову зону у місті

Незабаром у Черкасах має з’явитися нове місце відпочинку. Черкаські школярі прагнуть відновити паркову зону мікрорайону «Соснівка» (вул. Золотоніська), яка наразі знаходиться у занедбаному стані.

Територія активного відпочинку матиме три локації:

– «зелений» лекторій;

– безкоштовна міні-канатна дорога для дітей;

– перший в Україні музей лавочок, де будуть зібрані найоригінальніші лавочки з усього світу.

–  Зона відпочинку там чудова. Заїжджаєш туди, а там така тиша. Душа відпочиває, — директор центру розвитку дітей у Черкасах Ірина.

20170513_171812

У планах додатково розмістити ігрові майданчики на подобі «Зерноленду».

Наразі діти розробляють макет паркової зони, на якій і розмістяться ці локації, працюють над пошуком оригінальних лавочок. Наразі ведеться пошук спеціаліста, який зробить макет в 3-D.

– Проект соціальний і зовсім неприбутковий. В ньому задіяно 15 дітей. Але проект тільки стартує і ми сподіваємось, що діти долучатимуться, адже роботи вистачає, — зазначає Ірина. – Ми надіємося, що й міські посадовці та бізнесмени відгукнуться.

20170513_171758

Вихованці дитячого центру розвитку у Черкасах не сидять, склавши руки, і власними силами шукають фінансові можливості втілити ідею в реальність. Зокрема, вони подали заявку на грант на фестиваль «Summer Challenger 2017» та сподіваються на перемогу. Згодом активісти відправляться на «Vira fest» в Чигирині. Згодом вони подадуть свій проект на міський грант. Також активісти ведуть перемовини із представниками КП «Дирекція парків».

Фінансів та робочих рук активістам задля реалізації власної ідеї все ж не вистачає. Організація суботників по розчищенню території, висадка клумб згідно дизайнерського проекту, підбір підрядників на виготовлення лавочок за дитячими макетами, будівництво лекторію, встановлення канатної дороги — все це потребує робочих рук та коштів. Тому діти закликають небайдужих містян допомогти облаштувати занедбану паркову зону у Черкасах.

Залиште коментар