У Каневі можуть зрости тарифи на воду

У Каневі можуть зрости тарифи на воду

У зв’язку із оновленим розрахунком собівартості надання послуг із водопостачання та водовідведення для канівчан знову можуть підняти тарифи. Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт Канівської міської ради.

Зокрема, комунальне підприємство «Водоканалізаційне господарство» виявило намір здійснити зміну діючих тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, а також тарифів на послуги з постачання холодної води.

Відтак вже незабаром тарифи для населення із централізованого водопостачання можуть становити 12,07 грн. за 1 м.куб, із централізоване водовідведення – 12,82 грн. за 1 м. куб. Для мешканців багатоквартирних будинків тариф на водопостачання становитиме 12,65 грн. за 1 м. куб., на централізоване водовідведення – 13,43 грн. за 1 м. куб.

Для бюджетних установ тарифи на централізоване водопостачання становитимуть 12,07 грн. за 1 м. куб., на централізоване водовідведення – 12,82 грн. за 1 м. куб.; для інших споживачів на централізоване водопостачання – 16,00 грн. за 1 м. куб., на централізоване водовідведення – 17,57 грн. за 1 м. куб.

Відповідно до розрахунків комунального підприємства, тариф для населення збільшений від 0,89% до 6,64%.

Наразі адміністрація КП «Управління ВКГ» примає зауваження та пропозиції стосовно підняття тарифів, які можна подати за адресою: м. Канів, вул. 1 Травня,21 e-mail: kaniv_vodo@ukr.net.

Нещодавно для канівчан зростала вартість послуг і відповідно нові збільшенні тарифи вступили у дію із 1 квітня. Тоді збільшення тарифу на 18,5% було викликане коригуванням складових тарифів, зокрема витрат на заробітну плату.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що із 1 квітня для канівчан чекає збільшення тарифів на воду.

Залиште коментар