Черкаські школярі завітали у відділок до поліцейських

Черкаські школярі завітали у відділок до поліцейських

Правоохоронці Черкаського відділу поліції провели день відкритих дверей, на який запросили вихованців однієї з міських шкіл. Дітлахів ознайомили з роботою поліції, розповіли про функції окремих служб та провели екскурсію відділом.

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\1.jpg

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\5.jpg

На захід до Черкаського відділу поліції завітали учні 5-го класу Черкаської загальноосвітньої школи № 9. Школярам показали службові автівки та  провели екскурсію по відділу поліції, яку почали з чергової частини, де малечам розповіли, як працює оперативний черговий, як приймаються та реєструються повідомлення від громадян про злочини та правопорушення, як правоохоронці, за допомогою встановлених у місті камер відеоспостереження здійснюють нагляд за порядком на вулицях міста. Також інспектор з ювенальної превенції Черкаського відділу поліції Оксана Ворона нагадала і про відповідальність, яку несуть неповнолітні та їх батьки у разі порушення закону.

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\4.jpg

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\7.jpg

Але найбільший інтерес і захват у маленьких гостей викликала демонстрація вогнепальної зброї та спецзасобів, які сьогодні використовують поліцейські в своїй службовій діяльності. Під час демонстрації всі бажаючі мали змогу приміряти бронежилети і каски, потримати в своїх руках зброю і спецзасоби.

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\2.jpg

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\3.jpg

Також гості завітали до Черкаського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України де дізналися про різні види досліджень, зокрема  паперових грошей, як правильно проводити автотехнічну експертизу, криміналістичну фотозйомку, оглядати місця вчинення злочинів та виявляти сліди злочинця.

Описание: C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новая папка\6.jpg

Юнаки і дівчата почули чимало корисної інформації з приводу служби в поліції, а також дізнались про те, якими навиками потрібно володіти аби стати поліцейським.

Сектор комунікації в Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар