Черкаські спортсмени у змаганнях з легкоатлетичного кросу зайняли 3 місце

7 квітня у лісопарковій зоні передмістя Черкас пройшли традиційні змагання Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу.

Цього року участь у змаганнях взяли 11 колективів фізичної культури області, серед яких була і збірна Управління ДСНС.

Переможцями цьогорічних змагань стали спортсмени з ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля, які змогли випередити легкоатлетів з навчального центру державної прикордонної служби України. Третіми у командному заліку стали спортсмени Управління ДСНС.

Найкращі результати в особистому заліку в нашій команді показала Світлана Атамась з 1-го державного пожежно-рятувального загону та  Олександра Коцюба з 3-тього державного пожежно-рятувального поста. На дистанції у 1000 та 5000 метрів вони змогли показати третій результат. А Олександр Сиса з 10-ї державної пожежно-рятувальної частини на дистанції у 3000 метрів зумів вибороти срібну медаль.