Черкаські юні козаки та козачки готуються до міжнародних змагань

Черкаські юні козаки та козачки готуються до міжнародних змагань

Чітко карбують крок, вільно володіють зброєю, співають патріотичні пісні та всім серцем люблять Україну. Молодь Черкащини постійні учасники військово-патріотичної гри «Джура». Наприкінці липня кращі з них вирушать відстоювати честь області в Миколаїв. Там козаки та козачки поборються в міжнародних патріотичних іграх «Нащадки вільних».

Про це йдеться у репортажі ТРК Рось, повідомляють Новини Черкас.

Збирати автомат 14-річна Юля вміє швидко та правильно. Школярка вдруге бере участь у грі «Джура». Зізнається: спробувала б свої сили й наступного року, але вікові обмеження гри не дозволяють. Вважає, що співпраця в команді – запорука успіху всієї команди.

Напередодні змагань учасники її рою вирішили вдосконалити навички володіння зброєю. За допомогою звернулись на військову кафедру Черкаського національного університету. Тут трьох хлопців та пятьох дівчат готують до змагань кваліфіковані спеціалісти.

Першість на змаганнях зі стрільби, відзнаки патрульної служби та стабільна перемога на обласному етапі конкурсу – далеко не весь перелік досягнень команди Марини Лазаренко. Керівник рою «Мошногірські яструби» вірить в перемогу своїх вихованців.

Учасники гри продовжують відвідувати заняття з тактичної та вогневої підготовки, вчаться збирати та розбирати автомати. Далі команда вирушить до табору «Джура», де практикуватиме проходження смуги перешкод.

Прочитайте ще:

Залиште коментар