Заплатити за проїзд у Черкасах можна буде через смартфон

Заплатити за проїзд у Черкасах можна буде через смартфон

З 20 червня цього року пасажири черкаських маршруток зможуть оплачувати проїзд через смартфон. Такий інноваційний продукт презентували фахівці Черкаського головного регіонального управління  ПриватБанку, інформує ЕКОНОМІКА СЬОГОДЕННЯ.

Електронний квиток у Черкасах погодилися  запровадити два перевізники на 4 маршрутах (№№8, 21, 26, 27). Оплата буде проводитися за допомогою QR-коду. Вся процедура оплати займатиме у пасажира не більше 15-30 секунд.

Як повідомив журналістам керівник напрямку платежів і переказів Черкаського ГРУ ПриватБанку Володимир Добровольський, щоб скористатися новою послугою, потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та відсканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у маршрутці. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру. Оплатити проїзд можна з картки будь-якого банку.

«Це дуже зручно для пасажирів. Також діятиме опція оплати пільгових електронних квитків для студентів та учнів шкіл. Користувачам електронних студентських квитків не потрібно буде вибирати пільгову категорію квитків і показувати контролерам студентський, усю процедуру буде повністю автоматизовано», – повідомив Володимир Добровольський.

За словами директора Черкаського головного регіонального управління «ПриватБанку» Віктора Шуршина, нині ведуться переговори про оплату проїзду за допомогою QR-кодів з іншими черкаськими перевізниками та КП «Черкасиелектротранс”. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зацікавився нововведенням і пообіцяв розглянути можливість запровадити такий спосіб оплати проїзду і в міських тролейбусах.

Довідково:  До оплати проїзду в транспорті за допомогою QR-коду та Приват24 вже підключені такі міста: Львів, Херсон, Дніпро, Івано-Франківськ, Чернігів, Конотоп і Біла Церква. ПриватБанк також планує запровадити додаткові зручності для пасажирів – придбання місячної абонентської картки через мобільний додаток та встановлення у тролейбусах карткових терміналів для оплати проїзду карткою будь-якого банку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар