Черкаських медиків відзначила грамотами міська влада

Черкаських медиків відзначила грамотами міська влада

Напередодні професійного свята працівників медичних закладів Черкас нагородили грамотами виконавчого комітету та подяками міського голови. За сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу якість роботи та відданість своїй справі їх відзначили сьогодні, 15 червня, в приміщенні міськвиконкому.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

“Від імені виконавчого комітету та Черкаської міської ради щиро дякую кожному з Вас за вашу роботу, – звернулася до медиків заступник мера Людмила Бордунос. – Ваша праця є неоціненною. І у вихідні, і в будні, цілодобово ви рятуєте життя і здоров’я своїх пацієнтів. Бажаю всім залізної витримки, задоволення від того, чим займаєтесь, родинного затишку й натхнення”.
Нині в Черкасах функціонує 15 лікувально-профілактичних закладів, у них працює майже 5 тисяч осіб.
“Бути лікарем, працювати лікарем і лишатися ним – це надзвичайно важко, але – гідно, – сказав директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник. – Ми всі вдячні вам за роботу й за служіння професії, це насправді дуже непросто. Інколи вашим пацієнтам заради одужання, заради порятунку доводиться пройти через біль. Але найголовніше, що при всьому цьому ви залишаєтесь справжніми людьми”.
За його словами, цього року запланована низка робіт у закладах охороони здоров’я. Нагадаємо, учора в КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» урочисто відкрили відремонтований вестибюль, а комунальний заклад «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» запрацював сучасний УЗД апарат MINDREY ДС-40.
Для довідки:
День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Відзначається щорічно у третю неділю червня.
Свято встановлене в Україні «…на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров’я України…» згідно з Указом Президента України «Про День медичного працівника» від 3 червня 1994 р. № 281/94.

Залиште коментар