У змаганнях енергетиків перемогла команда Шполянського РЕМу

У змаганнях енергетиків перемогла команда Шполянського РЕМу

Заключний тур професійних змагань бригад енергетиків відбувся 14 червня 2018 року на учбово-тренувальному полігоні Городищенського РЕМ.
Про це повідомила прес-служба підприємства.
Огляди-конкурси бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ “Черкасиобленерго”  проводили у три етапи:
– огляди бригад РЕМ;
– регіональні огляди за участю бригад-переможців по РЕМ. Розділені на 3 зони та проводилися на учбово-тренувальних полігонах РЕМ:
1)  Черкаського РЕМ (с. Мошни ) – 22 травня 2018 року.
2)  Смілянського РЕМ (база РЕМ) – 24 травня 2018 року.
3)  Тальнівського РЕМ (база РЕМ) – 12 червня 2018 року;
– заключний огляд-конкурс по ПАТ “Черкасиобленерго” серед бригад-переможців регіональних оглядів.
У фінал вийшли 7 бригад Товариства: Золотоніського РЕМ, Шполянського РЕМ, Кам’янського РЕМ, Катеринопільського РЕМ, Тальнівського РЕМ, Городищенського РЕМ та Черкаського міского РЕМ.
“Найголовніше, що отримують учасники змагань, це досвід. Конкурс – це додаткове навчання персоналу і обмін знанням між учасниками. Я задоволений підготовкою наших бригад і ще раз переконався, що енергетика Черкащини в надійних руках”, – наголосив директор технічний ПАТ “Черкасиобленерго” Володимир Заврін.
Звання переможця і головний приз – автомобіль – отримала команда Шполянського РЕМ.
Друге та третє місце посіли команди Золотоніського РЕМ та Кам’янським РЕМ відповідно.
Усі учасники фінальних змагань отримали ціні призи.
1 місце – Шполянський РЕМ – легковий  автомобіль Great WallWingle 6;
2 місце – Золотоніський РЕМ – висоторіз НТ-133 та набір інструментів STELS 98;
3 місце – Кам’янський РЕМ – мотопила MS 230 та набір інструментів STELS 98;
4 місце – Городищенський РЕМ – мотопила MS 230;
5 місце – Черкаський міський РЕМ – перфоратор GBH 2-28 та комплект SDS-Plus 3 бура;
6 місце – Катеринопільський РЕМ – Випрямляч зварювальний інверторний «Патон» ВДИ-200Е DC MMA;
7 місце – Тальнівський РЕМ – Шуруповерт PowerMaxxBasic.
Також були визначені кращі майстри і керівник робіт.
Тож, найкращі майстри:
1 місце –Тапал Олександр Васильович, Черкаський міський РЕМ
2 місце – Мельник Андрій Анатолійович, Кам’янський РЕМ
3 місце – Діденко Олександр Миколайович, Золотоніський РЕМ
Найкращі керівники робіт:
1 місце –Башловка Анатолій Євгенійович, Катеринопільський РЕМ
2 місце –Кравчук Олег Андрійович, Тальнівський РЕМ
3 місце –Засядьвовк Олег Олексійович, Городищенський РЕМ

Прочитайте ще:

Залиште коментар