Черкаських митців запрошують на “Аристократичну Україну”

Черкаських митців запрошують на “Аристократичну Україну”

З метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України 28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».
Про це повідомив сайт департаменту кульутри Черкаської ОДА.

Фестиваль «Аристократична Україна» пройде вже втретє і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу в цей день стануть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників – героїв АТО.

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

До участі у фестивалі запрошуються всі охочі.

Оргкомітет та журі фестивалю проводять нагородження переможців у нижче наведених номінаціях:
– Краща етно сукня фестивалю
– Краща вишиванка
– Кращий аксесуар
– Краща майстриня
– Кращий дизайнер
– Краща вишивальниця
– Краща модель

Участь модельєрів, дизайнерів, народних майстринь та моделей у показі – безкоштовна.

Участь модельєрів, дизайнерів, народних майстринь та моделей у ярмарку-продажу погоджується з відповідальною особою від оргкомітету.

Положення про фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу “Аристократична Україна” можна знайти на сайті департаменту культури Черкаської ОДА.

Залиште коментар