Один удар ножем – і вісім років за гратами: на Золотоніщині чоловік порізав знайомого

Один удар ножем – і вісім років за гратами: на Золотоніщині чоловік порізав знайомого

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

Про це повідомили в золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході досудового розслідування встановлено, що житель одного із сіл Золотоніського району в квітні 2018 року, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив конфлікт з потерпілим, в ході якого умисно, протиправно, усвідомлюючи небезпечний та злочинний характер своїх дій і бажаючи настання їх наслідків, за допомогою ножа, наніс йому один удар правою рукою в область черевної порожнини, спричинивши останньому тілесні ушкодження у виді ножового проникаючого поранення черевної порожнини з пошкодженням печінки, плевральної порожнини справа, внутрішньої кровотечі.

09.07.2018 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.

Залиште коментар