Черкаський археологічний музей відзначив день народження

Черкаський археологічний музей відзначив день народження

1 березня 2018 року колектив Черкаського міського археологічного музею відзначив другу річницю створення своєї організації. З нагоди цієї річниці нами було створено нову невеличку виставку – “Нові надходження до нумізматично-боністичної колекції Черкаського археологічного музею”, котра демонструє невелику частину надходжень експонатів цього типу до фондів нашого музею за останні півроку.
Про це повідомив депвартамент культури Черкаської ОДА.
Тут можна побачити монети Римської імперії, Золотої Орди, Речі Посполитої, Московського царства, Російської імперії, міжвоєнних та сучасних держав різних континентів, жетони київського метро 1990-х років. Щодо банкнот, то через їхні більші розміри, вдалося виставити лише мізерну частину поповнень цієї колекції.
На жаль, через брак вільної площі ми не маємо можливості нормально демонструвати відвідувачам наші надбання. Лише нумізматично-боністична колекція музею могла б зайняти експозиційну площу, що в десятки разів перевищує дану вітрину. А ще ж є значно більша археологічна колекція, допоміжні палеонтологічна, етнографічна, антична колекції. Через деякий час більшість матеріалів виставки поповнять постійну експозицію мюнцкабінету музею, решта повернеться до фондосховища. А замість монет і банкнот ми готуємося продемонструвати нові надходження до інших колекцій музею.
Хотіли б висловити велику подяку усім добровільним помічникам археологічного музею, котрим ми завдячуємо значною частиною цих надходжень, їхні прізвища занесені у відповідну документацію та у список жертводавців музею, котрий згодом буде оприлюднений на сайті музею. Також просимо всіх прихильників музею і надалі допомагати нам у розширенні фондової колекції. Сподіваємося, що з часом спільними зусиллями розбудуємо великий і цікавий музей, що став би справжньою окрасою нашого міста.

Прочитайте ще:

Залиште коментар