“Черкаський Дніпро” залишив ще один футболіст

“Черкаський Дніпро” залишив ще один футболіст

За обопільною згодою сторін було припинено дію професіонального контракту Дениса Балана з ФК “Черкаський Дніпро”. Єдина професіональна команда Черкащини продовжує катастрофічно втрачати своїх гравців, пише “UA-Футбол”.

Захисник Денис Балан виступав за “річковиків” у сезонах 2015/16 та 2016/17 рр. У складі черкащан став срібним призером чемпіонату України серед команд І ліги. Загалом за клуб зіграв 34 матчі. Також за час своєї ігрової кар’єри Балан виступав за дублерів “Динамо” Київ і “Дніпра” Дніпро, “Динамо-2” Київ, “Реал Фарма” Овідіополь, юнацьку та юніорську збірну України.

Нагадаємо, що “Черкаський Дніпро” за короткий проміжок часу залишили: вже екс-головний тренер Вадим Євтушенко, його помічники – Олександр Полуницький, Дмитро Стойко, Сергій Процюк; 19 футболістів – Ахлідін Ісраілов, Максим Кучинський, Олег Маїк, Віталій Мирний, Володимир Шопін, Олег Давидов, Денис Скепський, Юрій Бушман, Олег Кошка, Ігор Мединський, Ігор Семенина, Ярослав Ямполь, Андрій Скарлош, Олександр Копак, Олексій Савченко, Олександр Цибульник, Леван Махарадзе, Олег Синьогуб.

Прочитайте ще:

Залиште коментар