Катеринопільська ЗОШ №1 заклала фундамент для відкриття онлайн-бібліотеки

Катеринопільська ЗОШ №1 заклала фундамент для відкриття онлайн-бібліотеки

─ Після успішного відкриття літнього кінотеатру учнівсько-педагогічний колектив нашого закладу, ─ розповідає вчитель-трудовик Олександр Бойченко, ─ полонила нова ідея – зробити онлайн-бібліотеку. Зважаючи на постійну зміну навчальних програм, невчасне надходження нових підручників, така бібліотека могла б стати навчально-освітньою базою для багатьох мешканців району.

Вона, без сумнівів, підвищить цікавість учнів до навчання, надасть доступ до рідкісних та раритетних видань, до всіх підручників та відеоматеріалів, що є в мережі. Ми вже склали списки книг, яких не вистачає учням, і сайтів, де їх можна завантажити чи замовити онлайн. Також ми зібрали навчальні відеоматеріали та презентації з окремих дисциплін. Майже для кожного предмету існує безліч відеоматеріалів та фільмів, які вчителі, через обмежений час на уроці, не можуть показати учням повністю – лише фрагменти. З онлайн-бібліотекою школярі зможуть прочитати та переглянути це все самостійно, у вільний час. Як наслідок ─ навчання стане більш практичним, цікавим.

Для реалізації поставленої мети, за підрахунками ініціативної групи 1-ої школи, необхідно 59 тисяч 776 гривень. Є потенційна можливість, що половину заявленої суми виділить організація WNISEF, яка профінансує 10 відібраних нею проектів. Однак відбір ще не завершено. Гроші потрібні, щоб підключити швидкісний інтернет, придбати ноутбук та 10 планшетів, розрахуватись за послуги доставки, встановлення.

Наразі відділ освіти молоді та спорту зробив дітям подарунок: інтернет підключено! Відтак зекономлені 12 тисяч гривень можна використати на придбання додаткового обладнання. Збір коштів відкрито на ресурсі GoFundEd. Усі бажаючі можуть долучитися до цієї благородної справи. До закінчення збору від 1-го липня залишилось 57 днів. Поспішаймо!

Прочитайте ще:

Залиште коментар