Черкаський “Фотоприлад” цього року святкує ювілей

Черкаський “Фотоприлад” цього року святкує ювілей

У 2017 році державному підприємству науково-виробничий комплекс «Фотоприлад» виповнюється 55 років.

У підприємства були  часи злетів та падіння,  банкрутства, боргів по зарплаті, коли підприємство проводило розрахунки за кредити  нерухомістю.

У 2014 році підприємство розірвало договірні відносини з деякими постійними замовниками (через відомі події )  і тому обсяг  реалізації значно зменшився, інколи була думка, що підприємство не подолає всіх складнощів. В цей час ДК «Укроборонпром» призначив генеральним директором підприємства Корево Г.С., який до цього часу займав посаду  директора  Ізюмського приладобудівного заводу.

Новим керівником спільно з колективом підприємства була вироблена нова стратегія розвитку підприємства.

Одним з основних напрямків розвитку Фотоприладу – залучення молоді на  підприємство, сприяння в отриманні досвіду в роботі від кваліфікованих фахівців, впровадження нових технологій та креативних  ідей у виробництво.Застосування матеріальної підтримки молодих фахівців.

Зменьшення витрат на виробництво продукції за рахунок оптимізації використання виробничих площ, розміщення нерентабельних виробництв по кооперації, підвищення продуктивності праці-це ще один з першочергових напрямків розвитку.

Модернізація та закупівля нового технологічного обладнання.

Розробка нових видів продукції та оновлення серійно випускаємої.

Знаходження нових ринків збуту продукції підприємства,налагодження співпраці з ДК «Укроборонпром» та підприємствами споживачами нашої продукції.

Оптимізація витрат та розвиток соціальної сфери та покращення умов відпочинку  працівників підприємства на заводських базах відпочинку.

Активність та наполегливість в роботі нового директора та колективу підприємства дали помітні результати.

У 2015 році обсяг реалізації продукції склав більше ніж  56 млн.грн., підприємство  отримало  прибуток  , з’явилась можливість підвищення заробітної плати працівникам.

У 2016 році підприємство продовжує  розвиватися, успішне виконання плану виробництва  збільшило обсяги реалізації  до 161 млн.грн. та дало змогу сплатити до державного бюджету  майже 34 млн.грн. податків та внесків.

2017- ювілейний рік, підприємство зустрічає високими показниками у праці:  реалізація продукції за 1 квартал   склала 74 млн.грн.(за той же період 2014р.- 2 млн.грн., 2015-3 млн.грн.,2016р.-23 млн.грн.)

Рівень середньої заробітної плати у першому кварталі цього року збільшився в порівнянні з таким же періодом 2016 року у 2,5 рази.

Річний план розвитку підприємства передбачає подальше збільшення обсягів виробництва.

Маючи високу завантаженість, підприємством  за  підтримки ДК«Укроборонпром» та Черкаської обласної держ.адміністрації, було  укладено меморандум про співпрацю з підприємствами Черкаської області (а це понад 17 підприємств), та 5 підприємств України, які націлені разом з нами на виконання складних державних  завдань. А це робочі місця, сплата податків до бюджету та  можливість міста і області покращити добробут не тільки жителів Черкащини, а сприяти загальним успіхам нашої рідної Батьківщини.

Наше підприємство дає можливість ознайомлення молодим фахівцям з  сучасними  досягненнями науки  та техніки зарубіжжя шляхом  відвідування виставок , які проводились у Польші та ОАЄ(м.Абу Дабі).

Участь у міжнародних виставках  відкрила підприємству можливість заключення угод на перспективне співробітництво, а молодим конструкторам та технологам, які беруть участь у  виставках, отримати нові знання та досвід.

З метою оздоровлення працівників та членів їх сімей  в цьому році передбачено проведення ремонтних робіт заводських  баз  відпочинку.

Підводячи підсумки констатуємо, що чим складніші завдання тим приємніші успіхи. Ми завжди намагаємось досягати поставлених цілей.

Джерело: Дзвін

Прочитайте ще:

Залиште коментар