Понад 23 тисячі дітей планують оздоровити цього року на Черкащині

Цьогоріч на Черкащині оздоровленням і відпочинком планують охопити майже 23 500 дітей. Із них понад 14 500 – пільгові категорії.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

– У регіоні запланована робота 149 відпочинкових таборів із денним перебуванням, – розповів заступник очільника області Олександр Шамрай. – На сьогодні вже 146 із них розпочали роботу. Пріоритетність незмінна – безпекові умови та організація якісного дозвілля.

Окрім цього, на базі 83 шкіл і закладів позашкілля  вже функціонує 51 мовний табір, 31 наукова школа. Відкрито 18 патріотичних таборів і 41 інше тематичне об’єднання. Таким дозвіллям охоплено зараз майже 9 тисяч школярів. Зокрема, найбільше в Черкаській і Смілянській тергромадах. Додатково в серпні запрацюють наметові табори в Леськівській та Іваньківській громадах.

– Особлива увага приділяється дітям соціально незахищених категорій, – зауважив Олександр Шамрай. – Дітям наших захисників, а також внутрішньо переміщеним.  Вони залучені до відпочинку в дитячих літніх таборах у першу чергу.

Водночас для 24 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, планується оздоровлення за кордоном і в оздоровчих закладах країни.

Нині 12 дітей однієї із санаторних шкіл області вже відпочивають в Італії. 6 вихованців Черкаського навчально-реабілітаційного центру перебувають на оздоровленні в Польщі. Ще 8 вихованців Кропивнянського дитячого будинку для дітей шкільного віку оздоровлюються в таборі «Артек».

Залиште коментар