Черкаський мер прокоментував ситуацію щодо відкликання п’ятьох депутатів міської ради

Черкаський мер прокоментував ситуацію щодо відкликання п’ятьох депутатів міської ради

Правову оцінку громадським зборам з відкликання п’ятьох депутатів Черкаської міської ради, які практично в таємному режимі відбулися 30 березня в Черкасах на території заводу «Темп», мають дати правоохоронні органи, інформує Черкаська міська рада.

Таку думку висловив міський голова Анатолій Бондаренко, відповідаючи на запитання журналістів після прес-конференції депутатів міської ради Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль, Максима Шадловського, Віталія Косяка та Максима Скорика щодо їх відкликання.

– Розцінюю цю ситуацію, як свідомий тиск, аби заблокувати роботу Черкаської міської ради та відправити у відставку новообраний склад виконавчого комітету, – наголосив Анатолій Бондаренко.

На його погляд, такий сценарій вигідний тим, хто знову хоче повернутись до влади з єдиною ціллю – мати доступ до бюджетних грошей.

Самі міські обранці, щодо яких нині розгортається ситуація з відкликанням, Альона Цегвінцева, Тетяна Чорнобіль, Максим Шадловський, Віталій Косяк та Максим Скорик, вказують на політичну складову. А саме – їх підтримкою міського голови Анатолія Бондаренка та курсу, яким рухається діюча міська влада.

А також – наголошують на грубих порушеннях в організації та проведенні цих, так званих, громадських зборів.

Зокрема, відсутності в місті повідомлень з анонсом такого зібрання. На думку цих депутатів, мали факти масового підвезення людей та блокування вільного доступу до зали усім бажаючим. Зокрема, й їм самим.

Міські обранці обурені, що їх навіть позбавили права виступити перед громадою, як це гарантовано Законом. Тому вважають ці збори незаконними та вимагають реакції правоохоронних органів.

Нагадуємо, п’ятеро депутатів Черкаської міської ради заявили про те, що ініційовані колишнім секретарем міськради Олександром Радуцьким громадські збори – ніщо інше, як політична розправа над ними за те, що підтримують міського голову Черкас.

Прочитайте ще:

Залиште коментар